| andutzzu9988 a întrebat:

Nu stiu unde sa merg la mare vara asta

la costinesti sau la mamaia? fundyytzza

Răspuns Câştigător
| Aly_5702 a răspuns:

La costinesti e foarte frumos.love struck
Mie una imi place.Am fost de 4 ori si tot m-as mai duce.love struck
La mamaia nu am fost.

8 răspunsuri:
| Lavy a răspuns:

Eu zic ca la mamaia pentru ca acolo ai mai multe de facut! adica la costinesti deja e de moda veche! :-& Bafta! adevarul e ca daca mergi la costinesti numai petreceri sunt! happy

| pinkystyle? a răspuns:

Mamaia :X

| βέiiiβiiişoor a răspuns:

Buna.happy

Eu zic mai bine la Mamaia.love struck

Crede'ma.smug

Fuunda?batting eyelashes

| Alexiyaaaa a răspuns:

Eu am fost la Costinesti acum 2 ani si mi-a placut f mult.E mult mai frumos acolo.Iti recomand:X

| Carly22 a răspuns:

Daca vrei sa te distrezi cu prietenii si sa petreci pana in zor Costinesti. Daca vrei sa mergi cu parintii sau iubita sa te relaxezi Mamaia happy

| mesmer1408 a răspuns:

Mamaia for the win!

| Rafaela_5154 a răspuns:

Sall!:*
Eu zic sa te duci la costinesti ca este mult mai bine acolo deoarece este apa curata la fel si plaja...winking:*
fundita?smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! nu depinde decât de finanţele tale. La Mamaia e mult mai scump totul decât la Costineşti. A, şi sunt mult mai multe fiţe!
Când vrei o ocupaţie plăcută în vacanţa asta, dă click pe http://lecturirecenzate.ro/!