| heise a întrebat:

Nu sunt eu o obsedata de Lady Popular, dar ma gandeam sa vad pana unde pot sa-l joc (eu ma las destul de repede de jocuri, de aceea) si am dat de o "intrebare" pe care trebuie s-o duc la capat; După ce ai terminat cursul de bucătar, trebuie să iei o slujbă pentru a îți alege specialitatea. Vizitează în oraș Slujba mea sau muncește cel puțin 7 ore. Pur si simplu n-am inteles ce trebuie sa fac. Nu ma pot duce la "Locul de munca" pentru ca nu stiu ce-mi trebuie si acolo la cursuri nu gasesc slujba sau ce trebuie. Ma puteti ajuta? Si sa fi-ti expliciti ca eu inteleg putin mai greu.

Răspuns Câştigător
| LifeFail a răspuns:

Buna!
Pai, o sa iti explic. Cand te loghezi, te duci in oras, dai la "Birou de locuri de munca", dai click pe slujba de bucatar si selectezi cate ore vrei(preferabil 7 sau 8). Dupa ce termini de lucrat, ti se va pune acolo la scopuri "completat". Dar, ca sa lucrezi, trebuie mai intai sa termini cursul de bucatar, care tine o zi.
Daca mai ai nelamuriri, da-mi mesaj si te voi ajuta.
good luck!
xoxo.

2 răspunsuri:
| LifeFail a răspuns:

@Micky: n-ai pentru ce, mi-a facut placerehee hee
Tocmai ti-am trimis eu cerereoh go on

| heise explică:

Iti multumesc din suflet Dey (ce ne seamana poreclele :]]). Faza era ca mie nu-mi aparea cate ore sa setez (o sa intru din nou si o sa urmez pasii). Multumesc... deci trebuie sa astept o zi nu? laughing
Pot sa te adaug la prieteni?