| anonim_4396 a întrebat:

Nu vi s-a intamplat macar odata sa simtiti ca se tine scai ghinionul dupa voi?sad Eu mereu o dau in bara cand merg lucrurile mai bine.parca sunt bleagacrying

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu cred in lucruri care apartin domeniului astuia.Destin,noroc,ghinion,blesteme,fantome etchappy
Ce iti faci cu mana ta stii cum se numeste.Toate actiunile pe care le inteprinzi au consecintewinking

| Silvia a răspuns:

Ba da.Am avut perioade in care pur si simplu credeam ca tot raul a venit la mine.Insa roata se intoarce mereu si dupa ploaie a iesit soarele, si la mine a iesit un soare minunat, o perioada superbabig grin.

| monyk a răspuns:

Buna, fiecare ce isi face, cu mana lui isi face. Nu cred ca exista oameni ghinionisti sau norocosi, pur si simplu dupa fapta si rasplata, fiecare ce face aia are.Nu cred ca esti bleaga doar ca oricine mai greseste si nu poate sa fie totul perfect, ca asa e viata, trebuie sa intampini si dificultati, nu poate fi totul lapte si miere.

| baru a răspuns:

Trebuie sa primesti si antamplarile bune ca si necazurile cu aceeasi intensitate Toate fac parte din viata ta

| HBK a răspuns:

Sincer, mi s-a intamplat, ca tot omul, dar am lasat gandurile bune sa "ma invadeze". Dar am invatat un lucru:norocul este putin si lumea prea multa.

| georgy7165 a răspuns:

Cred ca ar fi mai bine daca ai lasa lucrurile sa se desfasoare de la sine fara sa te mai gandesti ca poate o sa ai din nou ghinion.

| xAkira a răspuns:

Da. Mi se intampla dar incerc sa fac din ghinion noroc.