| Alllllexandra a întrebat:

Numai eu stau acasa de revelion?laughingpuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine, hai să ne consolăm una pe alta laughing.

44 răspunsuri:
| BubuLina999 a răspuns:

Si eu stau acasa ...sa traimlaughing). avem noi timp de distractie cu prieteni :*:*:*:*:*

va pup pe toti si distractie placuta. nu va lasati intimidati de facpul ca stam acasa. o sa vina si vrremea noastra laughing.:*:*:*:*:*:*:*:*:*

| Alllllexandra explică:

Atunci daca nu sunt singura va urez LA MULTI AANI:*:*:* laughing)))

| Alllllexandra explică:

La multi ani copilasiiiiii:X:X

| Kylexy a răspuns (pentru Alllllexandra):

La multi ani Alexandra.

| Pricked a răspuns:

Nu esti singura!

| xXdoareuXx a răspuns:

Don't worry....si eu is acasa si ma plictisesc de mor.

| Tessa a răspuns:

Din pacate nu esti singura. :-P

| Parkmin a răspuns:

Nu ...crede-ma mai stau o gramada

| Xtadelo a răspuns:

La multi ani! big hug.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din păcate, e al nu știu câtelea an. Și anost că ai mei dorm. Și cum sunt Forever Alone, cu cine să petrec? Stai linistită, fată. Probabil o să o frec pe TPU toată noaptea, să simt și eu că nu dorm, să am o amintire ceva, oricât ar fi de anostă.

| Alllllexandra explică (pentru anonim_4396):

Lasa draguto suntem Forever alone impreunalaughing)>big grin

| Alllllexandra explică (pentru anonim_4396):

laughing)) hai, eu prima, ti'am dat fundalaughing:*

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alllllexandra):

Și eu vot, e bine așa laughing?

| Alllllexandra explică (pentru anonim_4396):

Dada,ma consoleazalaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alllllexandra):

Mă bucur. laughing

| Alllllexandra explică (pentru anonim_4396):

Si oricum ai doar 15 ani stai chill, nu fi trista, ai timp, Bucura'te de momentele cu tine insuti ca sunt bestialewinking:* te pup

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alllllexandra):

De curiozitate, câți ani ai big grin?
Eu nu știu cât timp am, mulți sunt prieteni de la grădiniță unii cu alții și va fi greu să mă integrez într-un grup. O să încerc să îmi las timiditatea la poartă. Așa, de Anul Nou. Oricum, mersi de încurajare big grin.

| Alllllexandra explică (pentru anonim_4396):

Si eu am tot 15 si am inceput clasa a noua si da, sunt foartee timida pana imi dau drumul deci stiu cum te simtilaughingEsti a noua nup?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alllllexandra):

Nu, sunt în a zecea că m-au dat mai devreme la școală.
Am avut probleme de genul mereu, dar de când cu internetul folosit excesiv chiar mi-am pierdut orice chef de a-mi face prieteni, mi-e greu să vorbesc, nu găsesc subiecte comune și e doar vina mea, știu. Și faptul că mi-e frică să mă fac de râs sau să spun ceva să nu fiu ignorată.
Mda, poate ținem legătura și ne spunem fiecare ce a reușit să facă. Trebuie să ne luăm inima în dinți pur și simplu sau să încercăm să vorbim cu un coleg mai amabil. Desigur, cu condiția de a nu părea disperate sau prefăcute.

| Alllllexandra explică (pentru anonim_4396):

Poi da'mi idul tau intr'un mesaj.

| Alllllexandra explică (pentru anonim_4396):

Poi trimite'mi id'ul tau intr'un mesaj.

| PedoBarbie a răspuns (pentru anonim_4396):

Din cele 10 propoziţi tot nu am priceput ceva.

| anonim_4396 a răspuns (pentru PedoBarbie):

Uite că altcineva a priceput. Cere lămuriri unde nu înțelegi, concret.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alllllexandra):

Bine, hai să ne consolăm una pe alta laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Saracuta de tine!laughing lasa ca vi la mine de 2014 sa ne facem de cap cu ceilalti rockeri din Brailahappy

| Alllllexandra explică (pentru anonim_4396):

Dada,acceptlaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alllllexandra):

Buuuun!laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alllllexandra):

Pff... nu văd ce mi-ai răspuns... e de la TPU >.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Gata, acum văd răspunsul anterior, dar nu pe ăsta laughing.
Hai că ți-l trimit și continuăm discuția acolo.

| Alllllexandra explică (pentru anonim_4396):

Ok

| Carmen100 a răspuns:

Sallbig grin
Stai linistita, si eu stau acasa in fiecare an. Anu' asta trebuia sa merg la munte da' n.a fost sa fie...Si o sa fie ca toti anii :
-pana la ora 00 imi fac baie, ma imbrac, ma aranjej bla bla bla...
-la ora 00 ies afara si ma uit la artificii (zici ca o fi ceva interesant, adica cu fiecare a care trece sunt si mai putine)
- dupa ora 00 dau pe gat 10 pahare de sampanie de copii si inca 5 de adultzi
- apoi ma duc la mamaie in camera cu paharul in mana si ma prefac ca sunt beata(si mamaie ma credelaughing rolling on the floor)
- incerc sa ma tin treaza cu 1 pachet de ciocolata
- apoi sfarsesc pe la 3 dimineata rupta de somn si de plictiseala gandindu.ma cum ar fi fost DACA AM FI FACUT SI NOI PETRECERE CA TOTZI OAMENII!laughing
Asa ca, daca te consoleaza cu ceva, eu nu numai ca stau acasa, dar ma si plictisesc de moarte laughing
La multi ani!big grin

| Zatharra a răspuns:

Stay chill...nu eşti singura.Peace!

Răspuns utilizator avertizat
| Juleuuss a răspuns:

No, and me. rolling on the floor

| Conner a răspuns:

Nu mai sunt si alti happy eu unul asta am facut.

| Mademoiselle18 a răspuns:

Eu am 16 si tot acasa sunt laughing Am fost invitata in 2 locuri dar din diferite motive nu am vrut sa ma duc.Acum pe ai mei i-au luat somnul si ma gandeam sa ma duc sa ma schimb in pijamale..si totusi parca ceva imi spune sa raman imbracata laughing

| Alllllexandra explică (pentru Mademoiselle18):

rolling on the floor Si eu am fost invitata undeva da n'am prea avut chef sa ma duc, mai complicata situatialaughing Treaba e ca eu chiar ma duc sa ma schimb in pijamale si ma pun in pat sa ma uit la astia de pe protv si antena 1 cum se distreazalaughing

| Mademoiselle18 a răspuns (pentru Alllllexandra):

Am dat si eu pe Protv laughing)

| ChalkOutline a răspuns:

Staying home too.

| SairiaBlock a răspuns:

Nu, nu eşti singura!

| Amfitria a răspuns:

Si eu stau acasa de revelion

| irinel01 a răspuns:

Si eu pe acasalaughing).

| cristella a răspuns:

La multi ani tuturor celor care stau acasa si a alatur si eu vouabig grinDD

| TheLittleGuitarist a răspuns:

Nu.Si eu stau acasalaughing. La multi ani! > : D