| blackbird000 a întrebat:

"Numarul tau este in perioada de gratie.Poti avea acces la oferte in cateva ore de la reincarcarea contului."Asta spun cei de la Orange atunci cand vreau sa accesez optiunile de la Orange Young.Da e adevarat,nu mi-am mai reincarcat contul de vreo doua luni,dar ce ma nelamureste pe mine este ca ei spun "in cateva ore de la reincarcarea contului",ce inseamna pentru ei aceste "cateva ore".Datorita faptului ca eu am un telefon cu sistem de operare android,la fiecare reincarcare imi mananca banii in scurt timp,sa spunem ca am internetul dezactivat dar totusi imi e frica, pentru ca am patit de doua ori asa. Vreau sa ii intreb pe cei care au mai asteptat aceste "cateva ore"ca sa ma lamureasca si pe mine cam ce interval de timp 2-3 ore?! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| MissxD a răspuns:

Pai du-te si incarca cat mai curand cu 5 euro, astepti 2-3 ore sa zicem (si mai mult daca vrei), fara sa suni pe cineva sau sa dai mesaj (cel putin pana nu activezi oferta) si dupa aia accesezi optiunea happy