| WeAreSmart a întrebat:

O colega de clasa a ajuns intr-o situatie jenanta, o poza de a ei compromitatoare a ajuns pe muligambia.com (un site unde lumea se rade de prosti de pe facebook). Ce sa faca ca sa stearga acea postare de pe muligambia?

7 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă era un om serios, nu s-ar fi lăsat pozat(ă) în poziții compromițătoare. Mai mult decât atât, ar fi putut preveni astfel de situații, jenante. La urma urmei, apariția acestora, pe acel site, o deranjează pe ea, ori pe... tine?

| WeAreSmart explică (pentru floresdemayo):

Pe ea, pe mine ma amuza. dar mi-e mila de ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing
Să-l roage frumos pe Antonel să-i șteargă poza și să promită că nu o mai face pe curvulița online.
În nici într-un caz să nu amenințe aiurea, o să înrăutățească situația.
Ah, și ar fi bine să-și șteargă orice poză indecentă de pe facebook ori ce mai are ea.
Mi-e milă de tine...

| WeAreSmart explică (pentru anonim_4396):

De unde stii atitea ) si de ce de mine ti-e mila?))) ce am eu cu ea? )

| anonim_4396 a răspuns (pentru WeAreSmart):

1)Viața.
2)Dacă nu aveai vreo legătură mai specială cu duduia, nu te făceai samaritean să întrebi p-aci cum să nu rămână fetița pe site-ul rușinii. Mi-e milă că ai de-a face cu oameni fără pic de respect pentru ei înșiși.

| WeAreSmart explică (pentru anonim_4396):

Poza aia e de mai mult si ea si-a dat seama tot atunci ca nu-i bine. eu sunt fostul ei coleg de clasa si eu am anuntat-o despre aceasta poastare

| robysonyk a răspuns:

Pai ar fi frumos sa gasesti omul care a facut poza si sa il rogi frumos sa intre in contul lui si sa il stearga, pentru ca altfel nu se poate.