| Bubuu a întrebat:

O declaraţie de dragoste pentru ziua iubitului, printr. un SMS.Nici prea siropoasă, dar simpatică. Mulţumesc!

1 răspuns:
| syle a răspuns:

Buna iubi ce faci? stai e ceva schimbat la tine te-ai tuns? nu nu e asta te-ai vopsit? hm parca nu-i nici asta sigur nu-i asta aaaaaaaaa stiu gata ai mai imbatranit cu un an la multi ani iubirea mea o viata plina de bucurii si sanatate.te iubesc mai mult decat atunci cand ai citit mesaju:X.