| SteauaROsie a întrebat:

O fata mi a zis :
ca cel mai mult ii place la mine
sinceritatea si modul meu de a spune lucrurilor pe nume
adica nu am de ascuns nimic
ce gandesc in momentul ala, ii spun in fata, fara jena
oare o fii "sinceritatea" in ziua de azi, un + intr o relatie?
fetelor le plac baietii sinceri?

3 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Normal ca le plac baietii sinceri.
Mai bine sa zica in momentul ala ca nu ai facut un lucru bine, decat sa te trezesti peste 2 luni cu reprosuri.
Ai grija insa, sa nu devii prea dur, si sa interpreteze intr-un mod mai dureros ce zici

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Bună. Nu îi plac, îi adoră. Lucrul acesta se numără printre cele mai importante într-o relaţie. Încearcă-ţi norocul.Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mine si pentru multe alte fete sinceritatea e foarte importanta intr'o relatie.
Dar sinceritatea cu respect, nu poti sa spui orice iti trece prin minte, pentru ca poti jigni.

Cu drag, didi.