| AnDrEi_8507 a întrebat:

O fata pe care o plac mult as dori sa stiu daca si ea ma place mentionez ca are prieten. Dar cand ma apropii de ea se uita intens la mine, ma ia in brate, ma pupa pe obraz...sunt semne ca ma place?

Răspuns Câştigător
| GuessWho a răspuns:

Buna Andrei.cunosc sentimentul nestiind daca baiatul cutare ma place sau altceva. dat fiind ca ea are prieten nu stiu ce sa zac. poate momentan te considera un prieten bun. incearca sa fii cat mai dulce cu ea si atent. un lucru care le plac baietilor.sa fii amabil.si sa incerci ca prietenul ei sa nu`si dea seama c`o placi.ar putea deveni gelos si ar indeparta`o de tinehappy sper ca te-am ajutat.

3 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Pune un prieten sa o intrebe

| koool a răspuns:

Poate te place ca : coleg sau prieten.

| petrutz_2262 a răspuns:

Exista posibilitatea ca ea sa te placa doar ca amic sau coleg, dar exista si posibilitatea ca acea fata sa fie indecisa la cine tine mai mult sau pe cine place mai mult! Sunt foarte multe relatii de genul, dar raspunsul vine la timpul lui, incearca sa fii aproape de ea sa fii atent cu ea, si adevarul va iesi la iveala... dar atentie la prietenul ei sa nu isi dea seama ca tie iti place de ea, pentru ca altfel nu vei mai putea sta de vorba cu ea never si o pui si pe ea sa faca alegeri intre prieten si amic.si nu cred ca o sa iti placa alegea...sallz