| FIR a întrebat:

O intr pentru fete, va plac baietii mai mari, mai mici sau de aceeasi varsta? spuneti si de cebatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| doar.pt.voi. a răspuns:

Mia imi plac baietii mai mari.Sunt mai copti la mine, vorbesc de viata, cateodata de scoala si stie ce e aia iubire adevaratahappyAia mai mici vorbesc doar de jucarii, filme de copii, copilarie, si in ultimul rand de scoala. Sper ca te-am lamurit. bafta. funda?big grin

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Baietii mai mici, dar cu maxim doi ani.Sunt mai copilarosi, mai amuzanti si mai naivi.Si au mai mult bun simt.Sau de aceeasi varsta
Mai mari nu merg.Deja se inarmeaza cu prea mult tupeu si au prea putina inteligenta care trebuiau sa o capete din experientewinking

| Dorinel a răspuns:

happy Lasa pc'ul si pune mana pe carte! "baietii mai mare, mai mici" =]]

| SummerSmile97 a răspuns:

Mie imi plac cei de varsta mea sau mai mari ca mine

cei de varsta mea pentru mai avem ce discuta si chesti dintrastea

si cei mai mari pentru ca sunt mai copti la minte big grinbig grin

| Gabitza a răspuns:

Buna! Pai... in primul rand, sa fiu cu un baiat mai mic decat mine nu are niciun rost! Eventual, daca vrea sa-l cresc! Apoi, cu un baiat de varsta mea. poate! Dar trebuie sa fie CLAR pe aceeasi lungime de unda! Si, un baiat mai mare decat mine, poate ar fi cel mai ok! Dar acum depinde cat de mare sa fie! happy pentru ca, daca eu as fi mai mica decat el cu 10 ani, el poate ar avea alte asteptari de la mine, si poate eu nu as fi dispusa sa i le dau. Dar daca ar fi mai mare cu 3-4, maxim 5 ani, ar fi ok! As avea ce invata de la el! happy

| icetee a răspuns:

Depinde cine este respectivu. Mai mic.worried, nu merge, un pic mai mare e ok, da prea mare, tot nu cred ca ar functiona, si de aceeasi varsta este perfect. happy

| Tufuu24 a răspuns:

Bunahappy. Well mie imi plac in general baietii mai mari ca mine, si sa-ti spun si de ce. Baietii mai mari sunt cei cu care te simti protejata fata de cei mici sau chiar de o varsta cu tine, cei care stiu si au in general o parere despre cum sa se comporte cu o fata ( unii ca s-a prosttit lumea de la un timp), sunt cei care daca ai nevoie de ei sunt acolo. Si eu am fost cu baieti de aceeasi varsta sau mai mici, dar cand e mai mare parca e altceva, poti vorbi altfel cu ei, poti sa crezi. Cei mici de multe ori sunt copilarosi, sau poate prea distrasi de jocurile lor.chatterbox. Sper ca te-am ajutat.happy

Tuff.

| FIR explică:

Stiu ca am scris gresit, am vrut s-o corectez. dar nu s-a modificat rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac baietii mai mari (dar nu mereu) pentru ca sunt mai maturi.happy
Cei mici, IN NICIUN CAZ :->
iar cei de aceeasi varsta, nu prea au multa mintehee hee.