| crd7 a întrebat:

O intrebare : As vrea sa stiu cum as putea sa slabesc la fata si la abdomen. Sport fac : fotbal, basket, sarituri. Si exercitii : abdomene, flotari? Ms big grin

4 răspunsuri:
| marsy a răspuns:

Da. abdomene. pn a avea o forma mai frumoasa. sh a fi mai plat! continua cu spor. rabdare. si o sa vezi rezultatul. si nu in ultimul rind. alimentatie regulata. si sanatoasa! :*:*

| sam a răspuns:

O sa slabesti dar nu te astepta ca asta sa se intample in 2 saptamani! rabdare...

cat despre fata, cunosc persoane care desi sunt foarte slabe fata e rotunda si bucalata. poate tu esti norocos si nu esti asa...

spor in toate!

| crd7 explică:

Misu nu sunt grele pentru mine abdomenele acum 2 saptamani am ajuns sa fac 200 pe serie asa ca big grin

| mishu25mishu a răspuns:

La fata n-ai cum sa slabesti dar la abdomen da. Fa multe abdomene. Vreo 500-700 in serii de cate 100. Recunosc e greu de facut ca la sfarsit transpira si transpiratia de pe tine dar merita. bafta