| Radieră a întrebat:

O intrebare de logica:un baiat si cu tasu se plimbaucu masina...au facut accident si tatal a murit...la spital in sala de operatie medicul care opera baiatul a zis:acesta este fiul meu! Cine stie primul cine era medicul primeste funda iar ceilalti cu rasp corect primesc vot!

Răspuns Câştigător
| KIRY02 a răspuns:

thinking Medicu era mama copchilului?

13 răspunsuri:
| Aηηy a răspuns:

Bunicul thinking

| paul21 a răspuns:

Medicul era mama baiatului.

| smile1 a răspuns:

Era tatal baiatului.cred ca mama baiatului a "sarit gardul"la vecinul laughing

| MyChemicalRomance a răspuns:

Medicul era maica'sa...nu tacsu care a murit laughing ce stiiu big grin

| NoName2105 a răspuns:

Pai nu stiu... tata lui care a murit era adoptiv si medicu era tatal lui adevarat...nu?

| Etelca a răspuns:

Medicul era tatal vitreg!

| DMuffin a răspuns:

Mamahappy

| redfox a răspuns:

Mama baiatului

| Love_4994 a răspuns:

Medicul era mama lui.Simpluuhappy

| escroaca a răspuns:

Mama.

| Skypp3R a răspuns:

Medicul = Mama Baiatuluiwinking

| VlogDinMers a răspuns:

Dumnezeu laughing?

| lory_2640 a răspuns:

Nu stiu... poate spiritul lu taicasu...si murise si baiatu in timpul operatiei si l-a luat taicasu adica spiritu luibig grin:S?laughing)e bine?