| alex922 a întrebat:

O intrebare pentru baieti cat si pentru fete: aveti preferinte pentru inaltimea partenerei/partenerului voastre/u? Daca da, cam ce inaltime preferati si de ce?

P. S:Stiu multi oameni in general fete care doresc ca parteneri lor sa fie mai inalti ca ele.As vrea sa stiu cum piviti voi acest "lucru".

Răspuns Câştigător
| MICHAel a răspuns:

Sunt baiat dar inaltimea conteaza putin pentru ca nu poti iesi cu o fata de 2 m si tu sa ai 130 cm ce naiba ar arata prea exagerat, stiu ca uni zic, ca iubirea nu are... dar oricum eu nu as iesi cu fete mai inalte ca mine,, sunt eu destul de inalt

3 răspunsuri:
| HBK a răspuns:

Inaltimea conteaza mai putin, caracterul isi spune totul.

| Mihai7best a răspuns:

Baietii vor fete mai scunde, iar fetele invers... sau maxim sa fie la fel de inalti

| DjReal a răspuns:

Stii cum ehappyin iubire nu exista nici inmultire nici impartirehappyasa si cu inaltimeahappydaca ti se pune pata pe o fata care are 1, 40laughingsi tu 1, 80 crezi ca mai conteaza inaltimea? Doar ca e vorba de fitehappyMai ales la fetelaughingSi multe sunt in cautare de bani, masina si frumusete de aia pentru ele conteaza fizicul in primul randlaughing