| mardeamor a întrebat:

O intrebare pentru baieti: Va plac fetele cu sanii mari sau mici?big grin

Răspuns Câştigător
| Sniper a răspuns:

Intre.

9 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Daca-s 3, ma multumesc sa fie si mici.

| User a răspuns:

5 kile bucatadrooling

| Oktavian a răspuns:

Medii!

| gingasull a răspuns:

Nu conteaza sanii unei fete (pentru mine) sau nu este factorul important dupa care mi-as alege persoana iubita. Conteaza mai mult modul ei de gandire, capacitatea ei de a intelege semenii, bunatatea sufleteasca. Pana la urma, frumusetea exterioara sa degradeaza in timp; ceea ce ar trebui sa ramana vesnic tanar ...este sufletul.

| arhivistu a răspuns:

Potriviti draga

| capsu a răspuns:

Cu sanii mici...pentru ca sunt mai dragalasi.winking daca ai sanii mari si`ti atarna pana la buric e o problema.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaa, alea care pot sa si-i arunce pe spate peste umar. A fost o gluma. E mai bine micuti si finuti sa-ti dea mereu impresia a doi porumbei nelinistiti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu asta conteaza intr-o relatiewinking

| Luky_6032 a răspuns:

Conteaza mai mult ce are fata in cap decat cum arata dragawinking