| lalaBella a întrebat:

O intrebare pentru baieti: voua cum va place? cu sutien sau fara? big grin

3 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Pe scurt,la o panarama fara sutien, la o femeie cu capu pe umeri si care nu se d considera o panarama, cu sutien normallaughing
Daca o vad fara sutien si mai 'dezbracata' 'imbracata' laughing adica mai goalalaughingnormal ca incep cu mistourile, e ceva normal si pe voi va mananca, barbati vor sa va dea ce cautati... bine, na. depinde...de multe
laughingvorba aia, daca nu ridicati coada nu avem cumbig grin

| melittlelioness a răspuns:

Daca sanii sunt fermi si frumosi e clar ca fara. daca sanii sunt prea mari si se lasa e de preferabil sutien, sau un sutien din silicon care nu se vedehappy
Funda?

| NuTTball a răspuns:

Cu decolteu tongue (si fara) laughing