| zgabeata a întrebat:

O intrebare usoara deci mi-am reinsalat windows vista ultimate sp1 si intainte nu stiutiu cum dar aveam rezolutia la ecran la laptop mai marea adica tot ecranul era mai nu stiu cum sa zic... iar acum am rezolutia 1024 by 768 pixels si inainte o aveam mult mai mare nu stiutiu ce trebuie sa instalez ca sa pot avea iar ecranu mare dar.mai am inca o problema inainte cand dadeam la diplay settings aparea 1intro casuta mare si doi langa cealalta casuta va dau acum poza http://img222.imageshack.us/img222/8241/11366988.jpg va rog ajutati-maaa am placa video ati radeon.

3 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

Pai du-te pe siteul placi video si cauta driverele pentru placa ta video.

| Mariaa20 a răspuns:

Dezinstaleaza windowsul vista.
e un mare ****/
dezinstaleazaa;!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din ce spui cred ca te referi la tv out...scoate mufa si bag; o iarasi ar trebui sa iti detecteze si celalalt monitor