| prapaditu a întrebat:

O metoda prin care pot face bani online?happy în afară de Youtube

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii sa faci?

| Nemessys a răspuns:

Bani fara investitii nu se pot face. Si nimeni nu te plateste daca nu stii sa faci ceva.

| PainTech a răspuns:

Fiverr și alte platforme de freelance.

| danbnz a răspuns:

Ce stii sa faci?

| HandaSei a răspuns:

Nu știu dacă e exact ceea ce cauți, dar dacă vrei să scoți ceva bănuți pasiv acolo pentru un abonament în plus pe net (Netflix) sau ceva de genul, eu unul iau câte 20 de dolari o dată cam la o lună jumate/două din aplicația asta ( https://r.honeygain.money/HANDAAF5EA ). /În caz de te întrebi ce face, ei bine practic aplicația asta îți vinde traficul de internet pe care nu-l folosești, doar o lași în fundal și își face treaba, traficul e vândut mai departe la diverse companii, spre exemplu am văzut că au parteneriat cu un site extrem de mare de hosting web - 000webhost ( https://i.postimg.cc/csGL3T8J/image.png ) /Eu am scos de două ori până acum din ea câte 20 dolari, iar dacă ești sceptic că nu e de încredere, e țeapă sau ceva de genu... ( https://hypestat.com/info/dashboard.honeygain.com ) după cum vezi nu e vreun site din ăla de apare și dispare peste noapte, are o bază de utilizatori destul de stufoasă! happy

| Hijuro a răspuns:

Munca.Ori cu capul ori cu carca.

| partenersite a răspuns:

Http://www.ebesucher.com/? ref=Marcel68

Nu ai nevoie de investitii, doar de timpul tau liber. Daca ai IP de Germania Austria sau Elvetia e perfect