| anonim_4396 a întrebat:

O persoana in zodia sagetator poate fi compatibila cu o persoana in zodia leu. Stiu ca nu trebuie sa ne punem bazele in zodii dar na ...sunt curioasabatting eyelashes.

Răspuns Câştigător
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

După zodiac teoretic da. Eu nu mă înţeleg cu leii sau mă înţeleg până la un moment dat după care nu mai merge că suntem amândoi încăpăţânaţi.

8 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Mulţumesc!

mira
| mira a răspuns:

Compatibilitati exista, urmeaza sa le slefuiesti.

| Eu4EverX a răspuns:

Da sunt compatibile dar ar fi o problema ambele zodii se pot descrie a fi incapatanate origolioase.deci o sa fie mici ceruturi.asta depinde si de persone.Sagetatorul vrea sa acumuleze tot iar leul sa risipeasca tot...asa ca ati putea sa va contaziceti in unele situatii. Dar eu zic ca poti incerca deoarece ambele zodii au un caracter foarte puternic si pot trece peste tot impreunahappy

Mult Succes:*

| Irina a răspuns:

Ca un exemplu, mama mea este sagetator si tatal meu este leu. Au o relatie frumoasa chiar si dupa 35 de ani de casatorie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inca cevabatting eyelashes.
Cand un baiat vrea sa fie cu mine si se merg mai departe pare ca nu ma implic la fel ...adica daca eu vreau sa fiu cu un tip ma implic ft mult si sunt mult mai iubitoare cu parteneru pe care la'm cucerit fata de parteneru care ma cucerit straight face. Oare dc?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca exista comptibilitate, dar asta depinde de persoane, eu si sotul suntem in aceste zodii si ne intelegem foarte bine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughing)nu parem sa ne implicam pentru ca personal ma plictisesc foarte repede...asa ca nu-i vorba de compatibilitate intre zodii...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da! Eu sunt sagety, si pot spune ca numai cu leii ma inteleg cel mai bine...dar...Ma cam deranjeaza atunci cand trebuie sa dau mereu de la mine. Vreau sa spun ca ar fi frumos sa isi mai ceara si leii scuze cand gresesc.