| VBIEG a întrebat:

O persoana mi-a facut un cont pe Facebook si eu l-am gasit. Cum as putea sa il sterg, sa il dezactivez avand in vedere ca nu stiu nimic despre el(e-mail sau parola)? Va rog mult, ajutati-ma!

5 răspunsuri:
| NAdrian a răspuns:

Stergi prietenii
Schimbi toate dalele
Si astfel nimeni nu il va mai gasi

| s3byk91 a răspuns:

Intri la informati
si jos acolo o sa scrie E-mail. dupa care incerci sa intrii pe facebook utilizand acel e-mail. si bagi o parola la vrajeala, dupa cateva incrcari o sa te lase sa intrii cu o alata parola. pe urma intrii la setarile contului si dai dezactivare. Bafta sper ca te-am ajutat.

| VBIEG explică (pentru s3byk91):

Da, am intrat la informatii doar ca acolo nu isi da id-ul. Deci nu stiu pe ce id a facut acel cont! alta solutie? Nu pot sa fac o reclamatie ceva?

| s3byk91 a răspuns (pentru VBIEG):

Ai avut hi5 dupa acea adresa de mail? incearca sa cauti sia colod ca gsesti hi5-ul poate scrie e-mailul acolo

| VBIEG explică (pentru s3byk91):

Nu...eu banuiesc ca persoana respectiva a facut pagina pe un e-mail de-al ei..sau a creat un nou id..pentru ca pe adresele mele de Yahoo, nu avea cum... daca imi facea pe una din adrese iti dai seama ca primeam mailuri de la facebook.