| VictorashM a întrebat:

O persoana surdo-muta,poate sa faca scoala de soferi, sa obtina permis de conducere?

9 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

Din pacate, la noi in tara nu se poate.

| Satango a răspuns:

Buna!
Din start NU!
Nu cred ca e nevoie de explicati...
Bafta!

| TizZu15 a răspuns:

Din pacate nu.Auzul este foarte important in codus.

| Syrenutxa a răspuns:

Voi sunteti prosti si orbi. Exista multi surzi care conduc vechiule in Romania. Pacat de voi, nu sunteti bine informati. De ce e nevoie de auzul? Doar ochii sunt buni de vazut la oglinda retrovizoare si de vazut drumul...

| Sarafinescu_Doru_1974 a răspuns:

Salut te vreau sa faca scoala de soferi

| Sarafinescu_Doru_1974 a răspuns:

Salut sunt surdo-muta poate sa faca scoala de soferi

| Sarafinescu_Doru_1974 a răspuns:

Salut sunt surdumut vreau sa faca scoala de soferi.

| mutulica88 a răspuns:

Da poate obtine permis de conducere

| Maria_Ana_1986_fQYG a răspuns:

Si eu am aceasta problema eu nu aud cu urechia dreapta vorbesc normal ca orice persoana.dar citesc pe buze si toti imi spune ca nu pot sa fac scoala de soferi ma poate ajuta si pe mine cineva.