| bytzy09 a întrebat:

O persoana 'x' a intrat la mine pe facebook si a vorbit cu cineva, apoi a sters convorbirea... mai pot recupera convorbirea cumva?
cum?

4 răspunsuri:
| ChristinaGM a răspuns:

Poate nu a sters-o de tot, daca dai x convorbirile intra toate la arhivate...

| KrYsTy2OOO a răspuns:

Stii cu cine a vorbit?

| bytzy09 explică (pentru KrYsTy2OOO):

Da

| KrYsTy2OOO a răspuns (pentru bytzy09):

Poi de ce nu o intrebi pe acea persoana cu care a vorbitel/ea? Poate ca tipul/tipa care a intrat la tine pe Facebok a vorbit urat si este posibil sa creada ca nimeni nu ti-a spart cntul si ca tu ai vorbit.
Convorbirea nu o mai poti recupera, odata stearsa.