| anonim_4396 a întrebat:

O poveste, suficient de lungă, apreciez că ai dat click pe intrebare. De la 16 spre 17 ani am inceput să-mi dau interes ca să am și eu o iubită, toate bune și frumoase am găsit-o in parc fata era ok, dar nu o iubeam, am zis ok, am trecut tot așa la o altă fată și nici pe aia nu am iubit-o. Deja am 18 incepea presiunea psihică deja, visam o grămadă, făcând pentru prima oară sex etc. Eu eram timid acum is vindecat de așa ceva, am inceput să-mi caut eu fetele nu ele pe mine, totul bun, am găsit am stat intr-o relație 2 luni ( record wow) cu ea am avut primul contact intim cu o fată, ne excitam (zic intr-un mod frumos să nu scriu cuvinte gen m*uie) dar totuși sex nu am reușit să fac ( o dată am avut ocazia dar din panica, stres am evitat, a incercat ea dar degeaba nu mi s-a sculat, a zis că e totul ok, să nu-mi fac griji e perfect normal pentru prima oară, m-a iertat dar după o săpt s-a drogat, s-a apucat grav de băutură am incercat să o ajut și pe urmă a inceput să umble cu băieți drogați și am lăsat-o baltă) Next, m-a găsit o fată in parcare, eram cu mașinuța ( eu is pasionat de așa ceva, mai ales de motociclete le dețin pe ambele și îs viața mea) o fată mititcă dar de vârstă cu mine, frumușică, nebună la fel ca mine. In seara aia am și plimbat-o cu mașina, vorbeam doar de mașini, moto și pentru ea acestea is pasiunile, dar intr-o zi i-am spus că o iubesc, o ador și m-a lăsat intr-un seen direct, repede a schimbat subiectul după o săpt a umblat cu un tip care-l cunoștea de 3 zile, urât și țăran, și pe urmă vine ea la mine și imi spune, ce drăguț sun, că sunt cel mai bun prieten al ei, Eu eram gen: wtf, s-a despărțit de ăla a venit la mine vobeam, dar doar mă chinuie emoțional, eu o iubesc o ador, dar ea doar să mă chinuie, ii spun :te iubesc peste 2 zile repede își găsește toți proștii, peste 2 săpt se desparte de ei. Eu nu inteleg cum poate să fie așa, ea nu merită așa ceva, i-am spus dar nu intelege. Intre timp am mai fost cu fete dar nu mă pot indrăgostii, ori n-am găsit fata perfectă, ori habar n-am, singura fată la care am spus din inimă: te iubesc este tipa care mă chinuie psihic, am o grămadă de amintiri cu ea, o grămadă de intâmplări, cu motorul, mașina foarte plăcute. Acum am 19 ani, anul ăsta merg pe 20 și țin să cred că nu-s în stare să mă îndrăgostesc de cineva. Și la mine partea cu sexul e ceva diferit, sunt virgin, puteam să merg la cu*ve de la 16 ani, nu e stres de asta, dar eu vreau să fac cu cineva pe care chiar o ador. Oi fi eu de modă veche, habar n-am, uneori mă deranjează că-s așa mai sentimental și că toți deja de la 14 ani nu mai îs virgini și mna, mă simt downgradat. Is un băiat ok, glumeț, am atitudine deci nu-s handicapat de nație să zic direct. Doar că n-am noroc cu fetele dude. Ce ar trebui să schimb, ce ar trebui să fac, sunt și la facultate, anul 2 ( da 19 ani anul 2, m-am grăbit cu școala, cel mai tânăr laughing ) Am nevoie de niște sfaturi pentru starea pe care o am ( feeling ciudat) Nici nu mai vorbesc cu nici o fată, am pus pauză deja de o lună jumate, nu mai am chef, îs terminatpsihic cu așa ceva. Bine a zis ăla: Nimic nu te fu.e mai mult decât femeia. Apreciez că ai citit, mersii mult omule, sper să ai un sfat și să-l răspândești mai jos, tinere cavaler. Again mersii.

1 răspuns:
| AlexGeo12321 a răspuns:

La tine nu este nimic greşit doar că în ziua de azi fetele care chiar merită iubite şi care şi ele te- ar iubi la fel de mult sunt greu de găsit sau probabil deja sunt într-o relaţie cu alt băiat