| anonim_4396 a întrebat:

O pr de-a mea zice ca cica vb cu lady gaga pe mess ca i-a dat webu si ca cica e ea, voi ce ziceti?

5 răspunsuri:
| DeEAஐ a răspuns:

M-a bufnit un raslaughingstai fata linistita nu o mai asculta minte in asa hal ca si ea credelaughing

| Onutssa a răspuns:

Parerea mea e foarte clara: te minte in fata. Sansele ca ea sa fie sincera sunt mici pentri ca Lady Gaga este o vedeta care nu prea cred ca sta toata ziua pe mess sa vorbeasca cu prietena ta si sa ii dea webul. Pentru asta iti dai seama ca prietena ta trebuie sa stie engleza foarte bine. De asemenea nu imi explic de unde ar avea id-ul ei. Ar trebui sa o rogi sa iti demontreze asta. Sigur nu va avea ce sa faca si iti va spune ca te-a mintit. Sper ca te-am ajutat. Apropo, verifica daca iti este cu adevarat pritena!

| Kiiiissss a răspuns:

Eu cred ca mintee. [parerea meahee hee] Funda?

| StefanJobs a răspuns:

Ahahahahaha pentru intrebare
si ahahahahahaahahahahahaahahahahaha pentru felul in care s-a raspuns
Cred ca-i destul de clar ca nu are cum sa vorbeasca cu Lady GaGa pe messenger.

| yogeo12 a răspuns:

Mai sincer nu cred ca ladygaga are id sh daca ar avea nu ar putea intra pe el cam niciodata caci este foarte ocupata.eu cred ca pr ta te'a mintit sau ea aa fost pacalita de o fata care se da drept ladygaga.insa nu cred ca a vb cu adevarata ladygaga.
in plus cum a facut rost da id ei sau presupusa ladygaga de al pr tale?