| xAndre a întrebat:

O prietena de-a mea are un telefon Nokia dintr-ala vechi, dar nu-i mai merge prea bine. Mai demult vorbisem cu niste amici, si mi s-a spus ca pe un astfel de telefon se poate da la schimb pe un iPhone, deoarece e foarte vechi, valoros pentru ca nu se mai fabrica.
Telefonul arata asa : http://adrianmanolache.com/wp-content/uploads/2009/09/no kia1100.jpg

Intrebarea e daca afirmatia facuta de amicii mei e adevarata. Ma ajuta cineva?

1 răspuns:
| Codolan_Razvy_1991 a răspuns:

Mda inainte era o chestie ca nu se asculta... si se poate face o smecherie cu el!