| iulyana a întrebat:

O prietena de-a mea vrea sa se dezvirgineze sperand ca in felul asta o sa se mai ingrase straight face... mie mi se pare o prostie. Dar chiar e adevarat ca te ingrasi?

27 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Ea nu a auzit de ¨ceafa de porc¨. e reteta de slabit a lu Nikita rolling on the floor
Zii din partea mea ca este o mare fraiera, si sexul nu ingrasa, sau daca ingrasa, ingrasa numai daca e facut cu pasiune si cu pofta.
Ea il face cu scop.si nu o sa-i iasa smecheria.

| valy a răspuns:

E o mare prostie... spune-i sa incerce sa manance carne...eu stiu preparate... fast-food si asa mai departe...chestia asta cu sa se dezvirgineze ca sa se ingrase... mi se pare o idiotenie...intr-adevar...in momentul in care faci lucrul asta. ti se maresc sanii...si fundul si tot asa mai departe...dar...nu te vei ingrasa...incepe sa manaci ''prostii''si ai sa vezi ca te ingrasi cu siguranta... dar ai grija cat mananci...ca dupa aia ai sa vrei sa slabesti...

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Sunt sanse mari sa se ingrase daca ramane gravidahee hee Spune-i prietenei tale ca mancarea ajuta la ingrasat, iar sexul la altceva happy

| Cryssy a răspuns:

O foarte mare prostie. daca chiar isi doreste sa nu mai fie virgina, maca sa nu se dezvirgineze singura.sincer...e o tampenie.nu o inteleg, nici de ce vrea sa se ingrase, nici de ce vrea sa se dezvirgineze, dar in fine...ai grija de ea!

| albastrel a răspuns:

Iulyana... intr-adevar sunt fete care dupa inceperea vietii sexuale se ingrasa... dar altele pot slabi, sau sa nu sufere nici o modificare! Explica-i ca virginitatea daca o da unui oarecare cu timpul va regreta.este cel mai frumos si pur caou pe care putem sa il dam unui baiat...

| Mihaelutsaa a răspuns:

Eu una nu cred ca o sa se mai ingrase,
poate o sa "creasca" in solduri...straight face
dar in nici-un caz nu cred ca se va ingrashatongue

| Betty18 a răspuns:

Mai bine sfatuieste-o sa nu faca asta. zii sa astepte momentul potrivit pana la dezvirginare sa nu fac asa de capul ei

| dada a răspuns:

Doamne, are ceva la cap :O

daca vrea sa se ingrase sa-si faca un abonament la vreun fast foodwinking

laughinglaughinglaughinglaughinglaughing

| Dara a răspuns:

Prietena ta e pe cale sa faca o mare prostie. Spune-i sa nu faca asa ceva, pentru ca va regreta mai tarziu. Nu te ingrasi dupa ce iti incepi viata sexuala (si nici nu trece acneea). De unde auziti fetelor astfel de ineptii?!

| Gexu a răspuns:

Doamne! sincer nu am auzit de asa ceva pana acumhappye o mandrie sa fi virgina nu si mai grasutawinkingparerea mea este sa stea locului ca peste putin timp i se vor mai lati soldurile si i se vor mai accentua formele.rabdarebig grin

Răspuns utilizator avertizat
| denisa0906 a răspuns:

Uite hai sa iti dau un sfat si un proverb celebru spune`mi cu cine umbli ca sa iti spun cine esti. deci daca u nu te gandesti la inceprea vietii sexuale atunci fa-o si pe ea sa nu se gandeasca... daca nu vrei sa fii ca ea mult succes daca vrea sa se ingrase atunci zi sa incerce orice altceva numa sa nu faca prostia asta!

| pissicutzzamik a răspuns:

E adevarat ca te modifici, cu timpul, dupa ce iti incepi viata sexuala.cu totulhappy... Dar aia depinde de felul fiecaruia de a fii.
Poate sa se ingrase, dar poate si sa slabeasca foarte mult.

| margaritar a răspuns:

Trage'i o palma straight face...pentru asta vrea sa isi inceapa viata sexuala? Doamne straight face

| Chuck a răspuns:

Sexul nu ingrasa, arde calorii. Te ingrasi daca esti cu persoana iubita si esti mancacios si nu mai ti cont de cum arati pentru ca ea te iubeste asa cum esti.

Se poate ingrasa facand sport si mancand din doua in doua ore, sanatos. (Si mult).

Daca nu merge, totusi apeleaza la enigma laughing

| eewan a răspuns:

Duo la psiholog sau psihiatru.

| zemantex a răspuns:

Daca mananci pizza si bei bere in timp ce o faci, da, te ingrasi. sau daca ramai insarcinata, da, iarasi te ingrasi. altfel nu

| monycutz a răspuns:

Wake up pple... cea mai proasta idee posibila.ma abtin de la alte comentarii, cred ca cu asta am spus totul. sfatuieste-o te rog sa se gandeasca de 10 ori inainte de a trece la fapte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca este prietena ta
Incurajeazo!?
by zui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati ani are prietena ta? spune-i ca o ajut eu sa scape de virginitate. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamneee...asta e cea mai mare prostie pe care am auzit`o vreodata...straight face.

N`o lasa sa faaca prostia asta, mai bine sa caute pe `net niste "cure" de ingrasare....ca o sa regrete!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamneee...asta e cea mai mare prostie pe care am auzit`o vreodata...straight face.

N`o lasa sa faaca prostia asta, mai bine sa caute pe `net niste "cure" de ingrasare....ca o sa regrete!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer. e o fraiera

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e 100% adevarat. astia de aicea sunt niste grasi si de aia nu vor sa recunoasca

| victor3078 a răspuns:

Sigur, daca maninca in timp ce face sex!

| gigelush a răspuns:

Nu se intampla acest lucru de fiecare data...sincer eu a-si sfatui`o sa nu faca asta...depinde cum aratatongue

| ionutz24 a răspuns:

Nu este adv...pe ea doar o mananca...