| Ofatacuvise a întrebat:

O prietena isi tine majoratul. Si eu nu prea cunosc pe nimeni. E bine daca imi iau o rochita cu o geaca mai scurta? Se potriveste? Cum se desfasoara un majorat? Ce fel de muzica o sa fie? Sper ca nu populara. Ce fac cand o sa intru acolo daca nu cunosc pe nimeni? Plus ca nu sunt prea vorbareata.Cum se desfasoara un majorat? Help help help. Funda

Răspuns Câştigător
| YumiSukinanda a răspuns:

Hei, stai calma, e de ajuns sa cunosti sarbatorita. Poti sa-i spui sa-ti faca cunostinta cu alte persoane de acolo, daca nu, poti sa mergi la fiecare sa zambesti si sa intri in vorba, sau poate vin ei la tine. Stai calma, totul vine de la sine, o sa fie bine.
Si da, e foarte bine sa iti iei o rochita iar desupra o geaca. Imbraca-te cat mai comod, sa te simti tu bine.
Distractie placuta!

11 răspunsuri:
| Xdreaper21 a răspuns:

Muzica e dupa preferinta prietenei tale si poti sa iei ceva mai normal daca nu cunosti mai pe nimeni caci daca te vad in felul de aranjata tare nu prea o sa mai faci si tu cv poti fi de parca ai iesi in oras cu prieteni

| Ofatacuvise explică (pentru Xdreaper21):

N-am prea inteles...cum adica ceva "normal"? Asta nu e normal?

| Acras a răspuns:

Pai nu trebuie sa te faci acolo de cacao ca te-ai facut aici suficient

| Ofatacuvise explică (pentru Acras):

Zi sa ma p*s pe tine de jegos. Marşi mă câine nu mai lătra aici

| Ofatacuvise explică (pentru Acras):

Tu ori esti prost ori tot aia

| Acras a răspuns (pentru Ofatacuvise):

Macar eu nu ma fac de cacao in fata la toata lumea...pui intrebari idioate si cam atat, tu ce crezi ca i se rupe vreo unuia de pe aici ca esti tu timida si nu stii ce sa faci? iti zic eu ca nu si daca zice ca da sa nu-l crezi, dar asta e naivitatea.Si sa avem pardon draga tu inca esti o semianalfabeta pe langa mine asa ca vorbeste frumos sau na spune ceea ce vezi acasa laughing

| Ofatacuvise explică (pentru Acras):

Si tu un om jegos care comenteaza aiurea. Bate la alta usa. Pa pa oh go onj

| Ofatacuvise explică:

Nu vreau sa ma fac de cacao

| YourAnonimus a răspuns:

Și eu sunt exact ca tine și am avut pe 23 primul majorat laughing). Eu am stat la masa. S-a exagerat cu manelele și am stat pe hol mult cu alți 2 invitați... a fost nașpa.

| Ofatacuvise explică (pentru YourAnonimus):

Ce nasol, sper sa nu mi se intample, doamne ajuta

| YourAnonimus a răspuns (pentru Ofatacuvise):

Deci cum a fost?