| JamilaGizeh a întrebat:

O sa imi iasa media generala 9.92 crying. Voua cat va iese?

9 răspunsuri:
| wforweirdo a răspuns:

Ia hai gata, terminaţi cu porcăriile astea, că deja sunteţi enervanţi! Vai doamne, sărăcuţa de tine, îţi iese media 9, 92, ce tragedie! Hai să pun repede o întrebare pe TPU, să mă plâng că mie-mi iese media atât de mică, să îmi răspundă ăia la întrebare şi să văd că au medii mai mici ca mine, atunci să mă simt eu mai bine. Şi ia să aştept să mă consoleze careva, că tare mult îmi place să fiu pupată-n ....bot de toată lumea.
Da mă, media 9, 92, să-ţi fie ruşine, dacă aş fi mama ta te-aş pedepsi toată vara, cum se poate aşa ceva?!

Îmi iese între 9 şi 9, 40, cam aşa, depinde. Bun, acum poţi să te compari cu mine şi să fii mândră de tine. Eşti fericită acum?

| JamilaGizeh explică (pentru wforweirdo):

laughing ce rautacioasa esti!

| wforweirdo a răspuns (pentru JamilaGizeh):

Nu e adevărat.laughing

| JamilaGizeh explică (pentru wforweirdo):

Ba da!laughing

| wforweirdo a răspuns (pentru JamilaGizeh):

Păi şi nu am dreptate? Uite ce repede ţi-a trecut supărarea!

| JamilaGizeh explică (pentru wforweirdo):

Da cine a zis ca am fost suparata? daca am pus un " crying " asta nu inseamna ca sufar, numai ca in alti ani am avut medie mai mare.
laughing

| wforweirdo a răspuns (pentru JamilaGizeh):

Păi păreai supărată, cel puţin mie aşa mi s-a părut. În ce clasă eşti?

| GoBackInFuture a răspuns:

Nu stiu ce ti se pare asa de trist, adica pe bune, 9.92 e medie mica? Eu nu prea cred ca este, ar trebui sa fii mandra de media ta, este una chiar foarte buna.

| Alex_Anghel_1993 a răspuns:

Pai mi-e imi va iesi in jur de 9.30, dar sa stii ca media este foarte buna.