| Garnet a întrebat:

O sa sune cam ciudat. dar cum fac sa sterg o amintire din capul meu?

10 răspunsuri:
| Supps a răspuns:

Te duci la Guru din Apuseni ca doar a declarat ca se ocupa cu spalarea creierului uman. laughing

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Se spune ca timpul le va rezolva pe toate, dar...

| danytkd13 a răspuns:

Dai DELETErolling on the floor (scuze glumesc).
Incetu' cu incetu' sa sa uiti, dar e important sa nu iti mai bati capu' cu aceea amintirehappyadica nu te ma gandi la eahappy

| warriorboy4 a răspuns:

Cu vointa...sau oricum cu trecerea timpului iti va trece happy

| jasmin94 a răspuns (pentru warriorboy4):

o sa uiti dupa ceva timp dar o "bucatica" din amintire tot mai ramane si asa
revine durerea dar va fi inlocuita de amintire mai noua si mai frumoasa

| Robertyz a răspuns:

O inlocuiesti cu o noua amintire mai puternica si mai frumoasa decat precedenta big grin

| Maximamspusiara a răspuns:

Gaseste ceva frumos, si ce te intristeaza acum o sa dispara ca nimica.

| InvisibleNinja a răspuns:

Incearca sa nu te mai gandesti asa des la ea. Gandeste-te la o amintire placuta si cu multa vointa vei reusi in cele din urma sa o uiti pe cea neplacuta...

| Nellu01 a răspuns:

Pai nu te mai gindi la ea si incetut cu incetul o sa dispara de la sine...bafta

| Alinsb94 a răspuns:

Iei un marker si scrii pe un perete loc pentru uitat amintiri si cand iti amintesti cate ceva si vrei sa uiti dai cu capulwinking