| Runa100 a întrebat:

O sa sune ciudat, dar... Care este parerea voastra despre dragoste, iubire etc...

Răspuns Câştigător
| cristiyana a răspuns:

Cred ca stim cu totii ca iubirea e un sentiment minunat, si mai minunat este ca si cel pe care il iubesti sa te iubeasca... iar ca sa stie toti ce cred eu ca inseamna iubirea... iubirea inseamna ca atunci cand iubesti pe cineva, sa nu renunti la el doar pentru ca o persoana mai draguta te place.parerea mea

pupicy :*:*

4 răspunsuri:
| User a răspuns:

Pai dragostea e un fel de momeala pentru a te casatori si a te inmulti... crezi ca e miere, cand colo e c***t. deci e o teapa.

| albastrel a răspuns:

Dragostea nu se explica. ea se simtebatting eyelashes

| anna01 a răspuns:

O sa sune ciudat dar genul asta de intrebari se repeta in fiecare zi si parerile sunt constante.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista 2 tipuri: atractia pe plan fizic si asta va fi doar dragoste cum se zice la "prima vedere" si va fi doar focul de la inceput dupa care se va stinge; sau mai este si potrivirea prefecta indiferent daca e si fizic sau nu insa daca 2 pers sunt compatibile pe planul moral atunci focul nu se stinge niciodatabig grin asta este parerea meahappy