| AmexTwentyFive a întrebat:

O sa sune foarte ciudat, dar o colega ciudata de la mine din clasa care e super urata si foarte ciudata, a vrut sa ii fac cont de Facebook sa vorbeasca cu crushul ei care e din aceeasi clasa. Crushul ei o uraste pentru ca e urata si foarte ciudata. Eu i-am facut contul si ii stiu contul ei de Facebook, dar am intrat o data sa vad cu cine vorbeste si am observat ca are 400 de prieteni necunoscuti si foarte strange si a primit un mesaj de la "vrajitoarea lenuta" cu nr ei de telefon si l-am tinut minte din prima. Apoi la scoala cu gasca mea, am sunat la numar si a raspuns ca este vrajitoarea lenuta, si dupa o colega de a mea din gasca a inceput sa tina o conversatie plictisitoare cu ea si eram intr-o sala de clasa singuri. Eram vreo 4 elevi. Cand s-a inchis apelul, veneau mai multi colegi fara sa stim in clasa la noi, aproape toata clasa faa niciun motiv, nu erau ore la noi in sala atunci si ei au venit si eu cu gasca ne-am speriat. Acea colega din gascaa mai sunat-o odata si i s-a schimbat vocea ca a unei tigance si apoi a inchis ca s-a speriat, dar dupa a sunat o tipa foarte ciudata, dar nu de la noi din scoala, care tot zicea ca o cheama Elena. Era foarte ciudat si eram speriati. Credeti ca suntem blestemati? Si inca o chestie... cum poti sa devii vampir? Adica am auzit multe stiri despre asta si. vreau sa fiu un vampir... dar nu cacaturi din astea gol in baie pe luna plina. De unde gasesc sange de vampir? Sau. care e vraja pentru a face o bijuterie sa protejeze vampirul de soare? Sau. unde se gaseste verbina? Mentionez ca nu prea cred in din astea dar am nevoie de un adevar si. mai mentionez ca am 12 anilaughing si ca imi place tare mult Tvd.

4 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Nu te mai uita la seriale/filme. Ti-au spalat creierul. Nu, nu sunteti blestemati dar nu e bine sa intrati in contact cu "vrajitoare".
Din pacate pentru tine, nu ai cum sa devi un vampir.

| mihai69 a răspuns:

Ce-ai fumat copile?!?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am inteles nimic.

| Elide a răspuns:

Https://youtu.be/-LPczxpD26M
Uite acolo tot ce vrei sa stii!