| wolfves a întrebat:

O sala de sport buna si cu preturi avantajoase in sectorul 3? Daca are si abonament de 2 persoane e si mai bine.
Si de cate ori ar trebui sa ma duc pe saptamana? Mentionez ca sunt foarte praf la miscare.

Răspuns Câştigător
| aimullah123 a răspuns:

Pai majoritatea sunt praf cand merg prima data la sala. Sa nu te sperii daca o sa cada pe tine bara goala fara niciun disc.
Pai eu zic sa mergi de 3 ori pe saptamana la inceput.
Luni, Miercuri si Vineri big grin
Sa ai grija ce mananci ca asta e cel mai important
Ai mare grija cu suplimentele ca au toate cacaturile in ele. Pline de benzonat de sodiu si toate cacaturile cancerigene. Am citit eu pe mai multe. Sa nu te lasi din prima saptamana doar pentru ca o sa faci o mica febra musculara.

| wolfves explică (pentru aimullah123):

Multumesc, dar ma refer ca sunt praf si cand merg normal pe strada. Sunt fata, vreau sa merg doar sa alerg pe banda si lucruri de genul.

| aimullah123 a răspuns (pentru wolfves):

Atata timp cat nu ai o problema de sanatate nu e nicio problema.

| wolfves explică (pentru aimullah123):

Am dureri de spate cateodata, mai ales cand stau in picioare intr-un loc mult timp, dar sper ca nu e vreo problema.

| aimullah123 a răspuns (pentru wolfves):

Asa ma doare si pe mine cand stau mult in picioare, cred ca e ceva normal asta. Eu am facut sala 8 luni si nu am avut probleme cu spatele. Am avut dupa pentru ca am ridicat greutati mari.