| MariaShk1 a întrebat:

O solutie simpla si rapida ca sa scap de cosuri?

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

O alimentație raw-vegană în combinație cu o igienă decentă, bineînțeles.

| Violleta2022 a răspuns:

Apa calda si sapunul, este cea mai ieftina, simpla si rapida solutie impotriva cosurilor!
Sapalatuld e 2-3 ori pe fata, dimineata, dupa ora de sport sis eara inainte de culcare!

| FaraNumePls a răspuns:

Du-te la farmacie, o soluție anti-coșuri nu costa foarte mult. Eu am una de 14 lei și e foarte buna.

| MariaShk1 explică (pentru FaraNumePls):

Am si eu solutii dar degeaba, nu functioneaza

| petitconseil a răspuns:

O pasta de bicarbonat de sodiu alimentar cu putina apa, aplicat zi de zi, ai putea sa incerci sa vezi daca iti prieste.Succes.

| Layyla a răspuns:

Zineryt

| Ella21052003 a răspuns:

Pe langa igiena mentionata anterior iti recomand vizita la cosmetica. Exista cabinete unde sunt tratamente. Ajuta foarte tare, doar ca pretul nu este de catova lei z(cam 160 depide de cabinet). este foarte eficient. Daca este acnee destul de severa iti recomand in dermatolog. La sapun iti recomand bioderma din farmacii, nicidecum sapunul de maini