| Alealessia a întrebat:

O tipa de facultate s-ar combina cu un baiat de liceu?

16 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Slabe șanse, depinde mult de amândoi, ea să fie genu care să se uite și la tipi mai mici și el să știe să se comporte cât să atragă atenția. că de exemplu unu din ăștia de pe TPU care întreabă toată ziua pe aici ce să vorbesc c-o fată? cum abordez o fată? etc etc clar n-o să aibă vreodată șanse.

| darrio2007 a răspuns:

De ce nu? Dar nu va fi de durată.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu cred!
Este cunoscut ca, baietii se dezvolta cu 2-3 ani mai incet decat fetele, asadar, de ce o fata de facultate, care mult mai matura s-ar cupla cu un copil? Chiar nu vad nici un motiv!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă ar avea chef de o combinație.

| Andreeush a răspuns:

O tipă de facultate ar trebui să își găsească pe cineva de vârsta ei.

| Nemessys a răspuns (pentru Andreeush):

Si daca e in primul an de facultate si ala e clasa a12-a?

| Andreeush a răspuns (pentru Nemessys):

Se mai întâlnesc astfel de cazuri.

| aXy99 a răspuns:

Daca el e a 12-a, iar ea anul I, de ce nu?

| siriusblack98 a răspuns:

Slabe sanse.Trebuie sa arati foarte bine si sa o faci sa rada tot timpul ca sa ai vreo speranta.Adica la femeile intre 18 si 35 de ani ca barbat mai tanar ai sanse cate are unul mult mai scund decat ele. Daca nu ai nici bani cat sa se simta ea confortabil ca esti un barbat realizat, sansele sunt deja aproape nule.Eu cel putin asta este ceea ce am vazut in societate pana acum. Uita-te bine in jurul tau ca nu prea mai gasesti oameni care sa iti acorde o sansa doar pentru ceea ce esti tu la interior. Daca nu-i convingi cu exteriorul intr-un fel sau altul pana ajung ei sa vada ca si interiorul este frumos, nu faci nimic.

| Eireann a răspuns:

Pentru o seara da, pentru o relatie nu prea cred.

| ancaval a răspuns:

Dacă nu ar avea cu cine...

| Kerre a răspuns:

Cat timp atractia persista la amandoi, nu vad o problema.

Răspuns utilizator avertizat
| Ely1234567 a răspuns:

Nu prea credhappy

| BiencutzaBia20 a răspuns:

Numai dacă o atrag băieții mai mici decât ea.

| DanTeSkies a răspuns:

Depinde, dacă ar fi vorba despre o tipă din anul 1 de facultate si un baiat din clasa a 11-a sau a 12-a nu ar fi o diferentă atât de mare, doar 1-2 ani.