| LeEu a întrebat:

Oameni buni! 1. Voi unde v-ati dori sa locuiti intr-o vila sau intr-un apartament? 2. Va place Bucurestiul? DAUU FUNDA pentru cel mai argumentat raspuns

Răspuns Câştigător
| sylar2007 a răspuns:

Mie imi place sa locuiesc la apartament.imi plac oameni, imi place aglomeratia stand la vila nu as avea parte de toate astea.Imi place mult Bucurestiul, chiar daca in multe zone nu e chiar curat, mie unu imi place.are ceva ce...stii vb aia,, nu poti trai nici cu dar nici fara''? e asta are Bucuresti-ul.chiar daca traficul e varza, si uneori oamenii sunt parca prea distanti...are ceva special

3 răspunsuri:
| WedDye a răspuns:

LA vila desigur... pentru ca asa as avea curte o eventuala piscina, spatiu mai mare, la apartament e naspa si mic si nu am curte... si da imi place bucurestiul si ce frumosa ar fi o vila pe acolo day dreaming!

| DanielaElleena a răspuns:

Pai o vila normal cu piscina si cu toate astea si bucurestiul imi place dar decat sa ma trezesc cu stiu eu ce mai bine locuiesc intr-un loc mai linistit al tari :X:X

| E7103385 a răspuns:

Evident ca la vila. Apropo, eu recent m-am mutat la casa pe pamint si eram extrem de suparata/ trista/ disperata.Adica am trait multi ani intr-un apartament si gindul ca il voi parasi ma ravasea.Dar dupa un timp mi-am dat seama ca asta a fost poate cea mai importanta schimbare din viata mea. Nu ca nu as respecta opinia lui sylar2007, dar sincer eu cred ca este mult mai bine sa locuiesti la o vila. Spun asta deoarece mi-am dat si eu seama de asta, doar ca prea tirziu. cit despre Bucuresti nu locuiesc acolo si nici n-am fost din pacate, asa ca nu pot sa-mi expun parerea, dar consider ca e un oras destul de frumos din cele auzite si vazute prin internet, reviste, tv etc.