| lacrimaAmara a întrebat:

Oare ce vrea fosta iubita de la mine, ne-am despartit acum 2luni si tot ma cautas si i-am zis sa imi dea pace si imi zice ca ma iubeste dar cand ii zic sa ne inpacam zice ca nu poate ca nu poate so ia de la inceput dar zice ca ma iubeste mult! ce inseamn ce vrea at daca nu vrea sa ne inpacam?

4 răspunsuri:
| Change a răspuns:

Se pare ca nici macar ea nu stie ce vrea(Te iubeste dar nu vrea sa fiti impreuna).Ai incercat sa vorbesti cu ea despre asta, sa o intrebi ce vrea de la tine? IMi pare rau ca nu te pot ajuta dar nu pot sti ce este in capul fostei tale iubite.

| Heath a răspuns:

Ochelarii. Sigur.

| DuLcEaTzA_9698 a răspuns:

Nu te poate uita cred ca iai intrat in inima.Dar u vreasa se impace deoarece cred ca nu poate uita cum vatzi despartzit sau ce proleme ati avutc(redca in detalii pot sa-ti spun prin mesaj)

| lacrimaAmara explică:

Neam mai certat si am stat 3 saptamani despartiti iar eu in acest timp ca sa o uit mi-am facu alta pr dar nu am putut sa stau cu ea deoarece tot fosta imi era in gand,si a aflat si at ne-am despartit definitiv si imi zice ca dc am fost cu alta e nu poate uita,dar zice ca ma iubeste foarte mul,dar nu mai vrea sa fim impreuna chiar daca mi-am cerut iertare,am plans in fata ei,i-am explicat ca aianu a insemnat nimic pentru mine si caat eram despartiti,dar ea zice ca am inselat-o, si nu inteleg daca tot ma iubeste atat dc nu vrea sa mai fie cu mine, sau ce vrea de la mine?