| Amellie a întrebat:

Odata inchis contul facebook se poate redeschide?

Răspuns Câştigător
| odorash a răspuns:

Nu. Nu se mai poate restitui. bucuroasa de cunostinta si eu ma numesc Amelia happy

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pai l-ai sters sau l-ai dezactivat? Daca l-ai sters nu se mai poate recupera contul dar daca l-ai dezactivat se poate recupera!
Informatii importante privind dezactivarea contului :
datele personale nu sunt sterse
profilul este salvat pentru o eventuala reactivare
utilizatorul devine invizibil pentru ceilalti utilizatori
Facebook salveaza profilul, astfel încât în momentul în care decizi sa revii, toate vor fi la locul lor ( imagini, prieteni, aplicatii etc.)
Ca sa il activezi intra pe facebook si logheaza-te cu adresa e-mail si parola -->>> se reactiveaza.
Bafta!

| Amellie explică:

Mersi:*