| DiNiSka a întrebat:

Ofer funda
dar dati si mie o idee ce sa fac
cea mai buna idee va primi funda

Răspuns Câştigător
| PyScHoTeLRoOz a răspuns:

Ce sa faci in ce senslaughing?
pai hai ca iti zic eu
date ca capu d peretzilaughing hai ca glumeam
pai uitete la tv... daca esti fata fatzi manichiura
stai pe mess vb cu prieteni
iesi afara
du-te la patinoar
du-te la magazin ia-ti ceva dulce si uitete la un film ...de groaza care s sa te tina in suspanslove struck mai pune intrebari aiiky p TPU fundabig grin?

3 răspunsuri:
| Ena23 a răspuns:

Ai prea mult timp liber? Iesi afara, i-ati citeva baloane(vreo 30)umflale si aruncale in sus.O sa-ti ridice dispozitia, si va fi frumos.Sau ia-ti popcorn si uitete la un film...

| DiNiSka explică:

Ms de raspunsuri

| Yodeea_2679 a răspuns:

Poi.eu cand nu am ce sa fac si sunt in pana de idei.ma duc la bar cu prietenii bem un suc o cafea ceva. u poti sa te duci sa iesi cu prieteni sau sa vb pe mess.du-te.la magazin ia-ti ceva bun de mancare si aseazate la o comedie unde sa iti dea lacrimele de ras si ii poti chema si pe prietenii tai sa va uitati impreuna! mai poti sa te duci la o tura de shoping dca esti fata. sper ca te am ajutat! t.pop. funda?