| Andrei101010 a întrebat:

Ofer funda! Pe 27 ianuarie am activat la telekom o extraoptiune cu 200 de minute internationale.Dar acum mi s-au terminat.Si as mai vrea minute internationale. Extraoptiunea imi expira luna asta pe 27. Ce as putea face ca sa am minute internationale? Trebuie sa dezactivez extraoptiunea si sa o activez din nou.Am nevoie de minute internationale ca sa vorbesc neaparat cu cineva din alta tara.

1 răspuns:
| Razvan223 a răspuns:

Poti reincarca cu mai multi euro pentru mai multe minute internationale.
100 de min. internationale din oferta de 5 euro
200 de min. internationale din oferta de 6 euro.
250 de min. internationale din oferta de 7 euro
300 de min. internationale din oferta de 10 euro