| SerenaCRK a întrebat:

Oferte la Iphone 4s? Buna tuturor! M-ar interesa ofertele la Iphone 4s, la abonamente. M-am interesat la Cosmote, dar nu m-a atras oferta lor. Stiu ca si Vodafone are o oferta, pe site am vazut ca era 149 euro cu un anumit abonament, dar nu am inteles cat costa abonamentul acela. Stie cineva mai multe detalii?

1 răspuns:
| fulgerul a răspuns:

Doi ani esti legat de ei.Il platesti de trei ori,plus ca daca accesezi net-ul s-a dus dracu tot! Ia-l la liber, incarci cand ai bani, cand nu ai te joci pe el! Simplu!