| KaanNoah a întrebat:

Off. Am o problema enervantă. Mereu cand ma aflu la scoala, cand trebuie sa intru in contact cu cineva, mai ales cu vreo fata, imi transpiră palmele... e totul psihic. Aveti vreo idee cum as putea rezolva? Poate exista carti care sa ma ajute sa inteleg ca nu ar trebui sa fiu emotionat, stresat sau mai stiu eu ce, cand vine vorba de persoane. Va rog mult. Nu pot sa tin o fata de mana de exemplu...

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

De cât timp se întâmplă asta?

| KaanNoah explică (pentru Andreeush):

Aproximativ de pe la vârsta de 10 ani. Am 18aproape acum

| denisaromina25 a răspuns:

Buna! raspunsul e simplu.

mainile iti transpirta de la lipsa de calciu nu se la emotii, du-te la doctor si se va rezolva!
sper ca te va ajuta!