| nebuniciutau a întrebat:

Off deci este un baiat cu care am fost asta vara si acum vad ca iar il plac si eu spus la o fata ca nu tine la mine dar eu is topita dupa el:-s ce sa fac... cel mai bun rs primeste funditalove struck :-s

Răspuns Câştigător
| fantomitzu a răspuns:

Buna! Ai putea sa vorbesti cu el intre patru ochi,dar sa fii foarte atenta la gesturile sale, la comportament, mai ales la ochi.Prin asta ce vreau sa spun,cum a spus si aLlecsya sa nu fie genul care sa isi bata joc.Tinand cont ca ai mai fost cu el,presupun ca il cunosti oarecum sa zicem binisor. Vorbeste cu el,spune-i ca sentimentele pentru el au revenit,daca raspunsul lui este negativ, nu mai insista. Poate peste putin timp o sa vina el la tine, tinand cont ca i-ai spune ca inca ai sentimente pentru el.Asta odata.Dar daca nu, nu are rost sa il astepti, incearca sa iti aduci aminte.De ce te-ai despartit? De unde stii ca nu se intampla iar? Hai sa fim optimisti! Vorba veche:,, incercarea moarte n-are,,. Sunt o multime de baieti ai rabdare.Nu o sa stii pe care sa alegi cand or sa iti dea tarcoale.Ai incredere in tine si fa cum simti, cum iti dicteaza inima.Am incercat sa iti deschid daca pot spune putin orizontul.Ai incredere in tine si fara rusine, ca mori de foame alta vorba.Nu stii pana nu incerci si cum am spus si mai sus daca nu merge mai sunt baieti, timp destul, O viata intreaga in care o sa tot alegi si alegi pana ajungi la persoana potrivita.Mult succes! Sper ca intr-o oarecare masura te-am putut,, lumina,, si ajuta. Tine-ne la curent cu ce ai facut si inca odata Mult Noroc!

4 răspunsuri:
| Roscataaa a răspuns:

Exact in aceiasiii situatie sunt si eu!:-s! Poate o fi mai rusinos :-s!
Ia`l deoparte undeva sa fitii doar voi doi si vb ca el. si spuneii sa fie sincer happy! Poate si el te placehappy! Sper sa iti fie de ajutorkiss

| Denis20 a răspuns:

Yubitiva ce sa face

| aLLecsya a răspuns:

Ai grija poate te arzi din nou daca e unu care isi bate joc. daca nu e asa merita sa incerci sa vb cu el...bafta>big grin

| andreea_9802 a răspuns:

Sa-l cuceresti...Sunt sigura ca daca te ve straduii un pic te va placea foarte mult.Trebuie doar sa fii atenta cu el si mai intai fiti prieteni dupa aceea poate poate...succes:angryfundita)?