| AliceIDK a întrebat:

Ohh fetelorbatting eyelasheshee hee Maine ...de fapt peste cateva ore vine martisorul! Super. De-abia astept sa-i vad pe baieti stresati! Adica, te prostesc toate zilele din an si e numai castigu lor! Ei bine, ei cateodata ne vad stresate. Acum, e randul nostru! Eehh... Poate primim martzisoare faine! Apropo, adaugati-mi intrebarea ca favorita si sa-mi spune-ti maine ce fel de martzisoare a-ti primit si cate!

P. S : scuze baieti. cel putin uni baieti

2 răspunsuri:
| MrAngelus a răspuns:

Le dau martisoare la fete cu "maine, 2 martie, te tai" laughing. OOps, am uitat ca era doar pentru fete aici...

| D3iDEI a răspuns:

E doar pentru fete aici, stai linistita ca nu e neaparat stresul cat fetele haioase ale fetelor cand le dai un martiosr cu spider-man si unui baiat o gargarita draguta laughing, off, ce frumos e de martisor cand te duci si ii spui, eu nu ti-am luat nimic pentru ca nu ai fost cuminte, dar cand te duci al fata de care-ti palce si ea are un prieten e diferit dar asta nu conteazalaughing