| cleo123 a întrebat:

Ok,deci am nevoie de ajutor URGENT! laughing
M-a invitat prietena mea sa fac revelionul la ea [ea sta la tara normal dar de vreo 2 ani sta la oras pentru ca e la liceu] si o sa fie ea,verisoara ei care ma inteleg super bine cu ea, sora prietenei mele si parintii ei. Dar mama nu ma lasa straight face ce mi se poate intampla? o sa fie si parintii ei doar. + ca n-o sa fie si baieti straight face Si nu stiu cum sa o conving. chiar vreau sa fac revelionul cu ea.
Va rog sa ma ajutati. puppy dog eyes Dau funda! :*

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Inca esti mic si trebuie sa stai cu parintii acasa fiecare cu ciorba respectiva. Astea sant regulile casei.

| OriceNumaiEuNu a răspuns (pentru mgtow):

Esti un om fara sranta lipsit de creativitate si umor plus ca esti prea sever. lasate de TPU. sfatul meu...

| mgtow a răspuns (pentru OriceNumaiEuNu):

Ma lasi, cine esti tu sa imi vi cu din astea? Copilu trebuie sa asculte de parinti da la 18 ani are timp sa chefuiasca cat vrea fara ei.

| cleo123 explică (pentru mgtow):

Sunt fata straight face laughing

| mona a răspuns:

Ar trebui sa le propui sa vina cu tine sa vada ca nu se intampla nimic rau

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Inseamna ca trebuie sa asculti de parinti, sunt prea grijulii

| OriceNumaiEuNu a răspuns:

Spune-i sa se puna in locul tau si zii ca o singura data ai sansa asta si ca o data vine 2014winking zii ca iti plaace mult de prietena ta si ca conteaza mult pentru tine asta iar daca te lasa multumestei si spune-i ca ii vei face si tu pe plac asa cum iti face si ea tie ca sa iti lasi un loc de bunaa ziua cum s-ar spune...