| AnaAnastasiaaaa a întrebat:

Ok deci de 2 sapt am racit iar de 2 zile mi se zbate ochiul. Mentionez ca am si ochelarii dar nu ii port mereu. foarte rar. Credeti ca din aceasta cauza? Cateodata se zbate stangul iar alteori dreptul! Eu am problema doar la ochiul drept. Ar trebuii sa ma ingrijorez?

2 răspunsuri:
| necdannec a răspuns:

Sal. Ochiul se ''zbate'' din cauza lipsei de minerale in special magneziu.

| Deea03Andreea a răspuns:

Si mie mi se intampla la fel nu ai de ce sa te ingrijorezi, e din cauza ca ai stat in curent iar dupa cateva zile iti va trece...pana atunci nu mai sta in curent! happy