|

Ok deci de la un timp vad lucruri care se intampla peste catva timp.Deci imi apare pur si simplu o imagine si vad o persoana care face ceva iar dupa un timp poate o zis poate chiar in secunda irmatoare se intampla chestia asta.De ex astazi am vazut o pritena care ma rog ca facea ceva(nu vreau sa spun ce)si in seara asta mai mi-a spus ca a facut lucrul acela pe care l-am vazut. Ce inseamna toate acestea? Chiar nu mai inteleg nimic si ma simt ciudat pentru ca in ultimul timp am vazut numai lucruri rele si chiar s-au intamplat si nu am putut face nimic sa le opresc.Va rog daca vreti sa raspundeti nu faceti misto si nu incepeti cu du-te si fa-ti un control.

6 Raportează Evaluează
6 răspunsuri:
| a răspuns:

E esti perfect normala.Nu esti singura care a patit asa ceva,nu zic ca eu am trecut prin asta.Dar nu prea o sa aiba habar nimeni, poate esti clarvazatoare(nu e la misto), dar de obicei daca vezi ce se intampla asa se numeste.Nu te simti ciudata, speciala poate.Nu lasa calitatile sa para defecte.Te salut!

RăspundeRăspunde Raportează Evaluează
| a răspuns:

Tu esti fenomenal/ fenomenala laughing)))))) crezi ca suntem la SF ce ti-am facut sa ne minti asa? laughing) bft si daca e asa cum zici tu du-te la un psihilog te ajuta el laughing bft :*

| a răspuns:

Gagica roaga-te la Dumnezeu
care ca ii cel mai bun lucru pe care poti sa-l faci, pe bune
si app poti sa-mi ghicesti si mie viitoru? :b

| a răspuns:

Nu stiu ce este...asa se intampla si cu sora mea...numai ca ea le viseaza thinking poate sunteti paranormali

| a răspuns:

Nu-ti voi spune asa ceva si nici nu te voi lua la misto pentru ca stiu cum este.mama mea viseaza unele chestii care i se intampla in viitor insa nu le poate evita.de ex a visat ca pune in masina de spalat haine alte.iar din greseaza prin ele s-a strecurat o haina rosie de a fratelui meu si toate hainele alte s-au facut rozstraight face.si chiar inainte sa le pune si-a amintit ca a visat insa nu s-a dat seama ca ea atunci cand a sortat rufele le-a pus epeste un tricou rosu aruncat.si uite asa toate rufele s-au facut roz.sau a mai visat un accident care n-i s-a intamplat nu foarte grav,. astea cred ca sunt premonitii. Dumnezeu vrea sa te avertizeze si este de datoria ta sa impiedici asta.acum nu stiu daca le poti impiedica.insa cred ca este un fel de,, dar" de la Dumnezeuwinking

| a răspuns:

Psiholog? Nu te ajuta te va trimite la psihiatru.ala habar'n-are de capu' lui,astia sunt nebuni! nu tu! Si nci paranormala nu esti! Esti chiar normala! Te inteleg perfect sunt in aceeasi situatie nu prea placuta,gen:eu si fratele meu pe trecere, nu am auzit masina nu am vazut, fratele meu a vazut m-a impins si a dat peste el.A doua zi nu e greu de ghicit ce s-a intamplat.Stai calma sfatul meu este sa te duci sa vorbesti cu un preot.

Te pup! Daca vrei sa mai vorbim da-mi un mesaj cu id tau! Ai grija!