| M1o2n3i4c5a a întrebat:

Ok..deci..eu am un cont de Youtube, dar nu știu ce să fac, nu mai îmi cresc abonații.Ce sa fac? Mă puteți ajuta?

https://www.youtube.com/channel/UCVdPu0wZ_p1kn6wa0kYYqYg

3 răspunsuri:
| PrintesaGumitaa a răspuns:

M-am uitat la primele 4 secunde si deja m-am plictisit maxim. Cum sa faci un q&a ca si un prim video cand nimeni nu e interesat de viata ta? in afara de prieteni.
Trebuie sa postezi video-uri, macar cate unul saptamanal, tu ai doar unul. Si trebuie sa iti dai seama care sa fie "tema" canalului tau. Unii posteaza doar jocuri, altii muzica, canalul tau despre ce e?

| Wolf1kalal a răspuns:

Salut, te pot ajuta eu da mi ceva discord, cv sa iti dau idei

| Sofer a răspuns:

Vino cu ceva original sa prinzi atractie la public. incearca sa faci clipuri cu omegle de inceput dar sa fie amuzante.