| Selestia a întrebat:

Ok,deci uite cum e faza, nu cu mult timp in urma aveam parul lung, singuru baiat de genu asta din scoala mno, si cam toate fetele se uitau dupa mine, asta nutiu de ce din cauza ca poate eram frumusel sau freaking weird.thinking toate bune si frumoase pan cand am observat o fata care se uita mai bucuroasa parca la mine... cu un zambet mai "diferit" ca restul. cu timpu am inceput si eu sa ma uit la ea si am observat ca e foarte "dezvoltata" si frumoasa de asemenea.(pentru ca pana atunci nu ma uitam dupa fete) cumva i-am facut rost si de Facebook. am devenit friends....si ATIT, nici macar nu i-am cerut idu de mess nu stiu de ce. poate mi-e frica de ceo sa zica. acu nu demult m-am tuns iar scurt. ca restul baietilor la insistentele profului de mate x(, cum m-a vazut a doua zi la scoala a ras cu prietena ei si eu am ramas wtf nu ma asteptam la asta... si cel mai grav e ca de cand m-am tuns nici nu se mai uita la mine cum se uita atunci., dar parca totusi tot as vrea sa-i zic ceva. sa devenim prieteni macar. dar chiar nu am habar cu ce sa incep, si nu o prind niciodata singura, nici nu ma avut GF pan acu asa ca. is straight face ea e a 11 a si eu a 12. mai e si din alt oras. cred ca nici nu-mi stie numele macar. sunt fara idei. daca vreti careva sa-mi dati un sfat as aprecia mult asta. multumesc si scuze de postu lung da n-am la cine zice si m-am gandit ca macar aici o sa gasesc un raspuns.

Răspuns Câştigător
| trustTheDog a răspuns:

Cred ca ce-l bine ar trebui sa vorbesti cu ea despre asta, dar in acelasi timp fi chill, sti cum e? mai bine sa te surpinda intr-un mod placut decat sa-ti distruga sperantele, if you know what I mean. Sper ca ti-am fost de ajutor! :3

| Selestia explică (pentru trustTheDog):

Usor de zis. greu de facut. avand in vedere ca nu am scos o iota pana acum, chiar nu stiu cu ce sa incep im useless sad