| iKaiju a întrebat:

Ok, intrebarea mea e mai ciudată,dar am nevoie de ajutor,azi la scoala doamna de romana m-a mutat din banca,înainte stăteam lângă o fata cu care nu vorbeam absolut deloc, acum m-a mutat cu tot cu o fata urâtă care ma enervează, ce pot face ca doamna sa ma mute din banca? Eu mereu vorbesc cu colegii in timpul orei si m-a mutat deja de 4-5 ori si a spus că daca nu ma liniștesc imi scade puncte din viitoarele teste, ajutor pls.

4 răspunsuri:
| NYØ2002 a răspuns:

Pai normal daca faci galagie ca eu stateam cu un coleg in banca si radeam in ultima banca si au s-au colegul ne duceam unul dintre noi in prima banca,nu conteaza daca fata aia e urata,daca se comporta frumos, ca nimeni nu e perfect, unui prea gras, unui prea slab, unul e prea negru etc

| iKaiju explică:

Da si mi-a iesit, iar din câte se vede tie nu prea iti iasa

| andiceasu95 a răspuns:

Am stat cu una din clasa a 4 pana in a 8 cand a trebuit sa ne despartim, iar tu nu poti sa stai cu o fata? laughing

| Bizon95 a răspuns:

Edit28 te-a facut prost pentru ca iti raspunzi singuri dar nu esti in stare sa vezi asta
profa te tot muta ca sa te linistesti, iar pana nu te linistesti o sa te tot frece
iar tu singur iti raspunzi ca vorbesti in timpul orei, incearca sa reusesti sa NU mai vorbesti, vezi ce se intampla atunci!