| WyvernSky a întrebat:

Ok. M-am decis si sunt foarte hotarata.Am zis sa mai iau o pauza. Voi nu credeti?
Nu stiu dar acum, raspunsurile mele sunt raporatete si nu stiu ce sa fac, dar m-am decis sa iau o pauza mica.De vreo saptamana.
Dar mai intru asa sa vd raspunsurile.
Ce credeti?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Probabil dai raspunsuri care nu sunt bune sau date la misto de aceea sunt raportate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este strict problema ta ce faci, daca vrei sa intrii sau nu. Daca iti sunt raportate raspunsurile, inseamna ca exista si un motiv. Nu crezi?