| avy808 a întrebat:

Ok! mi-am pus in cap urmatoarea: 2 luni din 13 august adica pana in 13 ocombrie, sa slabesc! si vreau sa stiu daca am gandit bine : am 59 de kilograme, 1, 66, la burtica vreau sa dau jos si la picioare sa fiu mai slaba decat sunt acum. sa nu mai mananc dupa ora 6, multa apa, sa fug 4 zile pe saptamana cate 40 de miinute, incep in prima saptamana de la 20 apoi 30 si intr-un final 40, nu mai mult de 4 zile caci ma epuizez de tot si nu mai sunt buna de nimic, fara paine alba eventual neagra si asta inseamna o bucata,doua pe zi (dar nu in fiecare zi)fructe,legume salate etc (bineinteles ca stiu fara prajeli, fara sucuri, dulciuri si asa mai departe) sa incerc sa manac de 3 -4 ori pe zi pana la ora 6.ideea e ca nu prea stiu ce as putea sa imi fac de mancare in timpul asta caci nu pot trai numai din fructe si legume. fuga o s-o fac atat dimineata cat si seara cum am timp, adica odata pe zi ma refer. spuneti-mi cam ce as putea sa mananc asa ca sa pot slabi la burtica si la picioare in special in doua luni de la 60 la 52 da zicem, dati-mi niste idei caci stau si ma gandesc si nu prea stiu ce mi-as putea face de mancare x( burtica ma omoara am doi colacei si vreau neaparat sa scap de ea nu pot purta blugi stramti sau maieuri stramte ca ma enerveaza de mor credeti-ma.credeti ca daca respect doua luni, si trei toate mentionate mai sus reusesc? apoi bineinteles sa ma mentin ca stiu ca risc sa pun la loc mai ales ca mie imi place cola de mor crying dar mi-am promis ca vreau si imi doresc sa fac asta si am sa respect cu sfintenie. dati-mi idei va rog, si dau si funda

Răspuns Câştigător
| avy808 explică:

Cu placere, si zimbeste! uite un site super http://nutritionist-online.ro/category/alimente-sanatoase/ si http://nutritionist-online.ro/......imentelor/ săer sa te ajute!

4 răspunsuri:
| roxkiss a răspuns:

))))) bravo! te felicit eu azi geja am mincat o prajitura si chec dar mai incolo nu o sa fie asa, ))) fa spot ..mai ales Pump it up 1 2 3 4 5 6, sau tae bo cu billy ))) ai voie sa maninci dupa 6 *este un mit ca nu trebuie sa maninci ) din potrica daca nu maninci timp de 8 10 ore atunci tot ce vei minca ziua viitoare se transforma in grasime! incepe chiar de azi nu o sa poti sa te abtii deodata de la tot ..incearca de azi sa nu consumi piine ...stii tu, este f bine informata! bravo! incepi de azi cu mine? pentru burtica fa abdomene! dar daca slabesti o sa slabesti neaparat la burta ..eu am afut vreo 3 colacei s dua ce am slab am slabit cel imi mult la burta! si doar apoi un pic la micioare, acum vreau sa slabesc la picioare!

| avy808 explică (pentru roxkiss):

Pai mi-am propus din 13 August ca vine ziua mea si as. vrea sa mananc o bucata de tortu poate oricum o sa tin strict mai ales La burta crede-ma ca sunt disperata

| roxkiss a răspuns (pentru avy808):

Pai odata pe satamina sau odata in douua spoate sa papi ceva bun, asa ca poti sa incepi si de miinee! succes

| avy808 explică (pentru roxkiss):

Multumesc sper sa reusesc sad

| avy808 explică (pentru avy808):

Cu placere, si zimbeste! uite un site super http://nutritionist-online.ro/category/alimente-sanatoase/ si http://nutritionist-online.ro/......imentelor/ săer sa te ajute!